You Are Here: Home » Mjekësi » Seksologji » PIKAT E NDJESHME TË SHENJAVE TË HOROSKOPIT

PIKAT E NDJESHME TË SHENJAVE TË HOROSKOPIT

Nga Lorena Stroka

Në qoftë se do të çmendësh vërtet një femër apo mashkull, mëso më parë se çfarë shenje horoskopi është dhe pastaj vepro:

 • DASHI: koka
 • DEMI: qafa
 • BINJAKËT: veshët (pëshpëriti erotikisht) duart
 • GAFORRJA: gjoksi
 • LUANI: shpina
 • VIRGJËRESHA: barku
 • PESHORJA: vithet
 • AKREPI: organet gjenitale
 • SHIGJETARI: pjesa e pasme e kofshëve
 • BRICJAPI: gjunjët
 • UJORI: sistemi nervor (duhet të ndiejë elektrizëm)
 • PESHQIT: gishtrinjtë e këmbëve/AlbStroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top