You Are Here: Home » Të ndryshme » Uncategorized » TRONDITËSE: MASAKRON TË DASHURËN DHE BËN SEKS ORAL ME KOKËN E SAJ TË PRERË!

TRONDITËSE: MASAKRON TË DASHURËN DHE BËN SEKS ORAL ME KOKËN E SAJ TË PRERË!

albstroka-blog-lorena-stroka-shkrime-gazetareNga Lorena Stroka

Detajet e frikshme e një masakre të ndodhur në territorin rus shkaktojnë orgji dhe tmerr të pafund! Aleksandr U, i njohur ndryshe si Pussy, përveç muzikës, kishte dhe një pasion tjetër: të veshurit si grua. Herë pas here ai vishej dhe grimohej njëlloj si e dashura e tij 22 vjeçare, e cila kur e pa, i kërkoi menjëherë që të ndaheshin.

I verbuar nga alkooli, por, dhe substancat e ndaluara narkotike, muzikanti skizofren vendosi të hakmerrej ndaj saj duke e masakruar barbarisht me 53 thika. Në vazhdim, i veshur si grua, nuk nguroi të kryente seks oral me kokën e saj të prerë.

Autoritetet vendase gjetën kufomën pa kokë të Viktorias, në shtëpinë e autorit të krimit në Voronezh, në jugperëndim të Rusisë.

Pas ekzaminimit nga mjekët specialistë, Aleksandri, u mbyllë në një klinikë psikiatrike si i sëmurë mendor.

Sipas anëtarëve të tjerë të grupit Easy Riders, varësia nga droga, ishte aryeja kryesore që Aleksandri u dëbua nga banda muzikore./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top