You Are Here: Home » Mjekësi » Bukuri » KOMBINIMET MË TË MIRA PRANVERORE TË BLUZAVE ME VIJA/SHIRITA

KOMBINIMET MË TË MIRA PRANVERORE TË BLUZAVE ME VIJA/SHIRITA

ALBSTROKA-MODE-BUKURI-STIL-LORENA-STROKA-BUKURI-VESHJE-KOMBINIME-VESHJESH-ME-VIJA© Lorena Stroka

Përshëndetje të gjithëve!

Një nga tendencat (prirjet) më në modë është përdorimi i bluzave me vija/shirita, të cilat me pak imagjinatë dhe vullnet mund t’i kombinononi në mënyra të ndryshme dhe të dukeni gjithmonë bukur.

1. Me skinny (të ngjitura pas trupit) ose boyfriend xhinse, (thjesht, kthejini pak nga poshtë, me qëllim që të duken kyçet e këmbëve).

2. Me pantallona ose xhaketë prej lëkure.

3. Me fund (pencil) dhe këpucë me majë, do të dukeni më chic (fine).

4. Me fund me bel të lartë dhe balarina (këpucë të sheshta).

5. Me animal print.

6. Me pantallona ose funde ngjyrë gri ose blu e zënë.

7. Me fund të shkurtër në stil balerine (paksa të fryrë).

8. Me xhinse të bardha (në qoftë se jeni shumë e mbushur, mos i vishni, sepse do t’ju bëjnë të dukeni më pak elegante).

9. Me çantë të kuqe (në madhësi mesatare).

10. Me taka të holla, jo të trasha./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top