You Are Here: Home » Mjekësi » Bukuri » KY ËSHTË ÇAJI QË HEQ CELULITIN!

KY ËSHTË ÇAJI QË HEQ CELULITIN!

keshilla-bukurie-nga-lorena-stroka-gazeta-albstroka© Lorena Stroka

Përshëndetje të gjithëve!

Lëkurën e butë dhe pa celulit është diçka që shumë e dëshirojnë, por, pak e kanë! Nëna-natyrë si këshilltarja më e mirë  e shëndetit na ka dhënë përbërësit e duhur për çdo lloj trajtimi, mjafton të dimë t’i dallojmë se çfarë bën për çfarë…

Mes shumë përbërësve kuruesë është dhe një barishte unike me veti magjike, e cila ka aftësinë të zhdukë celulitin…

Lulja e verbenës!

Në qoftë se konsumoni përditë 2-3 filxhanë çaj verbene, i cili ka shije të ngjashme me limonin, do të vëreni ndryshim të pabesueshëm! Sigurisht, kjo s’do të thotë të lini në anë ushtrimin fizik, apo të konsumoni ushqime të yndyrshme./albstroka.com/

*Bima në fjalë njihet ndryshe dhe me emërtimin Luiza…

albstroka-luiza-bima-qe-heq-celulitin-lorena-stroka-kura-sekrete-keshilla-bukurie

© AlbStroka.com

 

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top