You Are Here: Home » ENCIKLOPEDI + » ANTOLOGJI » TY, s’të mjafton vetëm kaq…

TY, s’të mjafton vetëm kaq…

© Lorena Stroka

Ne jemi tipikë, shkruhemi thuajse rrallë…

Shkëmbejmë urime për festa dhe pastaj humbim prapë.

Por sa herë takohemi nga afër, gjithçka ndryshon, “o zot, sa më ke munguar?!”, më thua, “Ç’do të bëhet me ne vallë?!”  Por ti s’e kupton që mua më pëlqen të të dua kështu, të më mungosh pak, të ndiej për ty mall. Ty s’të mjafton vetëm kaq, do që të jemi përjetë BASHKË./AlbStroka.com/

Vijon…

© www.AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top