You Are Here: Home » Mjekësi » JA SI FIQTË LUFTOJNË SHTERPËSINË MASHKULLORE

JA SI FIQTË LUFTOJNË SHTERPËSINË MASHKULLORE

fiqte-bejne-mire-per-spermen-shkrim-nga-lorena-stroka-albstrokaNga Lorena Stroka

Fiqtë janë ushqimi më ideal për meshkujt. Nëse prisni një fik në mes ai ngjan me testikul, ndërsa pjesa e bredshme me spermatozoide.

Në lashtësi, konsumi i fiqve këshillohej për kurimin e infertilitetit mashkullor, por dhe për rritjen e numrit të spermatozoideve./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top