You Are Here: Home » Kuriozitete » 5 zbulimet më të çmendura

5 zbulimet më të çmendura

Nga Lorena Stroka

Kemi dëgjuar për zbulime dhe arritje nga më të ndryshmet, por per këto që vijojnë më poshtë besomëni nuk keni dëgjuar më parë. Për vetë veçantinë e tyre janë konsideruar si zbulimet më të çmenduara

1. Filxhani me çelës, ju ndihmon që të mos j’ua vjedhin më kurrë

2. Jastëku fëminor, ndihmon të gjitha nënat të cilat lodhen vazhdimisht me rritjen e foshnjeve të veta, ky jastëk në formën e duarve, i bën fëmijët të mendojnë se qëndrojnë nën vëzhgimin e nënave të përkushtuara.

3. Gërshërët me udhëzues Laser, ju ndihmojnë në prerjet e sakta…

4. Pinguini çajbërës, pajisja në fjalë do t’ju lehtësoj në përgatitjen e një caji të ngrohtë e të shijshëm pasi më parë ta gradoni në bazë të preferencave tuaja.

5. Tabakaja e kamarierit, kjo formë e re tabakaje ju ndihmon për një servirje sa më të sigurtë.

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top