You Are Here: Home » Kuriozitete » GËLLTITËSJA E SHPATAVE 61cm QË PO MAHNIT BOTËN!

GËLLTITËSJA E SHPATAVE 61cm QË PO MAHNIT BOTËN!

Nga Lorena Stroka

Sot për sot, Heder Holidej, është një ndër emrat më “të nxehtë” në sportin e gëlltitjes së shpatave. Bukuroshja shtatshkurtër, vetëm 1.60 cm e gjatë dhe me dhjetra tatuazhe në trup, po arrin të tërheqë vëmendjen e publikut dhe specialistëve të llojit me aftësitë e saj të jashtëzakonshme.

Gjatë performancave që ajo jep, mahnit të pranishmit jo vetëm me veshjet seksi që nxjerrin në pah format bombastike që ka, por dhe me pakapshmërinë e saj në gëlltitjen e gjashtë shpatave së bashku me madhësi 61cm.

Talenti i saj nuk kufizohet vetëm te shpatat, me të njëjtën lehtësi ajo mund të gëlltisë akoma dhe llampa neoni, të cilat më pas i ndez në ezofag./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top