You Are Here: Home » Kuriozitete » E PABESUESHME, LIND QENGJ ME FYTYRË NJERIU! (FOTO)

E PABESUESHME, LIND QENGJ ME FYTYRË NJERIU! (FOTO)

albstroka-qengj-me-fytyre-plake-lorena-stroka-shkrimNga Lorena Stroka

Duket e pabesueshme, por, është absolutisht e vërtetë. Në Rusi ka lindur një qengj, që përngjan me njeri, ose më saktë me fytyrë plake të zemëruar!

Logjikisht, pamja e qengjit të çuditshëm tërhoqi vëmendjen e gjithëkujt, vetëm brenda disa orëve imazhi i qengjit të porsalindur pushtoi të gjitha gazetat dhe televizionet vendase. Në këto raste nuk duhet shumë mend për të kuptuar nëse lindja e një qenieje të tilllë është rastësi apo ndërhyrje… njerëzore!/albstroka.com/

© AlbStroka.com

What The Flock?! Lamb Born With Human Face

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top