You Are Here: Home » Kuriozitete » VDIQ SE I VINTE TURP TË HIQTE VIBRATORIN NË SPITAL!

VDIQ SE I VINTE TURP TË HIQTE VIBRATORIN NË SPITAL!

Nga Lorena Stroka

Një burrë 50 vjeçar nga Londra bëri atë që qindra-mijëra të tjerë bëjnë përditë anembanë botës, provoi të vetëkënaqej me një vibrator… Por, për fatin e tij të keq, vibratori ngeci në brendësi të anusit… Si pasojë e kësaj, Nigel Willis filloi të ndjente dhembje të tmerrshme për pesë ditë rresht.

Pavarësisht përpjekjeve të tij për heqjen e objektit seksual nga trupi, nuk ia doli. Refuzonte të pranonte ndihmë mjekësore sepse i vinte turp. Fakti që gjendja e tij përkeqësohej dita-ditës, e detyroi nënën e tij ta transportonte në spitalin Universitar Lewisham, ku dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. Megjithëse mjekët arritën t’i hiqnin vibratorin, dëmtimet në zorrën e trashë të 50 vjeçarit ishin të pariparueshme. Dy muaj më vonë, vdiq nga insuficenca multiorganike, ose e thënë ndryshe nga pamjaftueshmëria e menjëhershme e punës së organeve jetësore./AlbStroka.com/

 © AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top