You Are Here: Home » Kuriozitete » TRONDITËSE! PËRDHUNOI MBI 100 GRA TË VDEKURA!

TRONDITËSE! PËRDHUNOI MBI 100 GRA TË VDEKURA!

Nga Lorena Stroka

Tronditje dhe neveri të paparë shkakton lajmi i një burri që përdhunoi mbi 100 gra të vdekura gjatë kohës që punonte në një morg të Ohajos, në Shtetet e Bashkura të Amerikës.

60 vjeçari i cili është i është i varur nga alkooli dhe lëndët narkotike pranoi se ka bërë seks me 100 kufoma grash nga viti 1976 deri në 1992, ndërsa në 2008 u arrestua. Abuzimet seksuale u zbuluan krejt rastësisht kur në njërën prej kufomave u gjet spermë.

Bashkëshortja e tij e kishte kuptuar, madje kishte dashur ta denonconte dhe në polici, por drejtori i morgut e kishte ndaluar të bënte një gjë të tillë. Të afërmit e viktimave të përdhunuara e kanë paditur dhe së shpejti pritet të përballen në sallat e gjyqit./AlbStroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top