You Are Here: Home » Kuriozitete » Disa nga bregdetet më të bukura në botë

Disa nga bregdetet më të bukura në botë

Nga Lorena Stroka

Mund të ndodhemi në zemër të dimrit, por shumë prej nesh ende nostalgojnë çastet e mrekullueshme që kaluam në verë. Sigurisht, që ekzistojnë edhe disa që preferojnë muajt e dimrit me chalets e ndryshme të vendosura midis majave të maleve të mbuluara me dëborë, Sot po ju tregojmë disa nga plazhet më të bukura të botës, dhe kush e di ndoshta ju japim ndonjë ide të mirë për pushimet verore. Personalisht, më pëlqen shumë bregdeti i Skocisë…

SKOCI

POLINEZI

AUSTRALI

FILIPINE

TAZMANI

© www.AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top