You Are Here: Home » Kuriozitete » NUK DO TA BESONI SE SA VJEÇE ËSHTË BUKUROSHJA E FOTOS!

NUK DO TA BESONI SE SA VJEÇE ËSHTË BUKUROSHJA E FOTOS!

Nga Lorena Stroka

Në rast se nuk e njihni, pra e shihni për herë të parë, dua t’ju them se bukuroshja e mësipërme quhet Bai Ling dhe është aktore në profesion! Gjëja e parë që të bie në sy porsa e shikon është trupi elegant, por dhe fytyra e saj e freskët si vajzë 25-30 vjeçare!

Mirëpo, kur dëgjon moshën e saj të vërtetë, lëviz nga vendi, të tingëllon e pabesueshme që kjo femër të jetë… 48 vjeçe dhe të mbahet kaq mirë! Akoma më impresionues është fakti që dhe pse i është nënshtruar disa ndërhyrjeve plastike, nuk është shpërfytyruar! Gjë që tregon se nuk i mungon sensi i masës./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top