You Are Here: Home » Kuriozitete » 55 VJEÇARI MBYTË TË MITURËN NË MOTEL!

55 VJEÇARI MBYTË TË MITURËN NË MOTEL!

e-tmerrshme-55-vjecari-mbyt-te-mituren-albstroka-lajme-lorena-stroka-gazetareNga Lorena Stroka

Qindra vetë morën pjesë në kërkimin e vogëlushes 6 vjeçare, Jasmine Miller, e cila ishte zhdukur papritur në mjediset e një moteli ku jetonte me prindërit e saj.

Trupi i pajetë i së miturës u gjetë nën shtratin e njërës prej dhomave të motelit në Taney County.

Me sa duket vrasësi i Jasmine ishte John P. Roberts, ish i burgosur, i cili sapo kish dalë me kusht nga burgu për vjedhje e grabitje. 55 vjeçari arriti ta ngjiste vajzën në dhomën e tij me pretekstin se do t’i jepte një snak për të ngrënë. Në vazhdim, e mbyti dhe bëri sikur s’kishte parë apo dëgjuar asgjë për zhdukjen e saj.

Sipas burimeve policore, ende nuk janë bërë të njohura shkaqet që e çuan autorin në një krim të tillë./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top