You Are Here: Home » Kuriozitete » JA PSE NJË GRUA VENDOSI TË DIGJTE NJË GRUA TJETËR! (PAMJE TË RËNDA)

JA PSE NJË GRUA VENDOSI TË DIGJTE NJË GRUA TJETËR! (PAMJE TË RËNDA)

albstroka-blog-lorena-stroka-gazetare-e-dogji-te-gjalle-pasi-mendoi-se-ishte-e-dashura-e-bashkeshortitNga Lorena Stroka

16 shkurti 2012 ishte dita që ndryshoi përgjithmonë jetën e Dana Vulin-it. Ishte dita kur një grua xheloze e shndërroi në “top zjarri” nga një çast në tjetrin…

Sulmi makabër i Natalie Dimitrovska, e cila mendonte se Dana kishte lidhje me burrin e saj, i shkaktoi djegie të shkallës së tretë!

Gjithçka ndodhi për shkak të një keqkuptimi. Atë ditë Dana ishte shtrirë në divanin e shtëpisë së saj, kur papritur dëgjoi të bërtiturat e një gruaje. E cila pasi e akuzoi për lidhje jashtëmartesore me bashkëshortin e saj, i hodhi një shishe alkool dhe i vuri zjarrin.

ALBSTROKA-BLOG-LORENA-STROKA-FOTO“Është jashtëzakonisht e vështirë për të shpjeguar se sa e dhimbshme është kjo që më ndodhi. Nuk kam fjalë!”, pohon viktima e sulmit…

Pas shumë operacioneve plastike për riparimin e djegieve të rënda në fytyrë dhe trup, Dana u detyrua të qëndronte me maskë për tre vjet rresht me qëllim mbylljen e shpejtë të plagëve. Sot, gjendja e saj është përmirësuar goxha, gjithsesi e  di mirë që fytyra e saj nuk do të jetë kurrë më si më parë./albstroka.com/

Nga ana tjetër, autorja e sulmit, u dënua me 17 vjet burg!

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top