You Are Here: Home » Kuriozitete » TA LËPISH APO TA KAFSHOSH?

TA LËPISH APO TA KAFSHOSH?

penisa-ne-forme-çokollate-albstroka-lorena-stroka-shkrimNga Lorena Stroka

Si ta lëpish dhe ta kafshosh kënaqësia është e njëllojtë. Mos u nxitoni të nxirrni përfundime të gabuara, sepse nuk është ajo që ju mendoni. Pas gjithë kësaj, fshihet një kompani lodrash erotike, 8 penisë prej çokollate dhe shumë shumë… lojra të nxehta!

Në qoftë se deri dje, çokollata dhe seksi kishin një lidhje goxha të ngushtë me njëra-tjetrën, nga sot do të kenë dhe një më tepër. Falë bashkëpunimit të kompanisë së lodrave erotike United Indecent Pleasures me fabrikën e çokollatave Chocolat Factory, 8 lloje çokollatash me gjashtë shije të ndryshme (që të shkrijnë në gojë) në formë penisash gjenden në raftet e dyqaneve me artikuj të këtij lloji për të realizuar dëshirat dhe fantazitë më marramendëse të femrave lozonjare./albstroka.com/

© AlbStroka.com

Copyright © 2008-2018 AlbStroka.com

Scroll to top